Krásný den!

Chtěli bychom Vám stručně představit aktivity obchodní společnosti ATAX Tech, jako provozovatele tohoto e-shopu. Naše firma byla založena již na jaře roku 1994. Nejdříve jako fyzická osoba, která se později přeměnila na s.r.o. Zpočátku byla zaměřena jen na sortiment kotevní a upevňovací techniky (všechny druhy hmoždinek, ocelových a chemických kotev, spojovacího materiálu, aj.), kde máte možnost výběru vysoce produktivního sortimentu značky Friulsider - Italy (od roku 1997 máme oficiální zastoupení této značky) nebo řady EKO (nízká cena promítající se částečně v kvalitě provedení, nikoli ve funkčnosti). Provádíme i technické poradenství v oblasti kotvení do všech stavebních materiálů. Zajišťujeme i nestandardní kotevní materiál formou individuální zakázky.

Jako u výhradního dovozce sortimentu zn. Kapriol - Italy od roku 2004, máte u nás možnost pořídit špičkové stavební nářadí zn. Kapriol (hladítka, lžíce, kladiva, vodováhy, manipulační nářadí, nářadí pro bednění, nářadí pro mechaniku, aj.) a vysoce kvalitní pracovní ochranné pomůcky zn. Kapriol. Tento sortiment však, z důvodu neustále se zvyšujících cen, je nyní omezen.

Od srpna 2007 jsme oficiálním partnerem německého výrobce vrtacích a řezných nástrojů zn. BOHRCRAFT Německo a o dva roky později jsme zařadili i výrobky EUOROBIT Italy . Tyto profesionální nástroje vám jako jediní v ČR dodáme za velmi příznivých cenových podmínek.

V posledních letech byl sortiment rozšířen o produktovou řadu Kapriol safety. Jedná se pracovní ochranné pomůcky převážně pro práci ve výškách. (postroje, tlumiče pádu, přilby, apod.)

Pro méně náročné zákazníky máme připraveno nářadí EKONOMY a PROFI-TECH, naše vlastní značka. Jedná se o nářadí od různých výrobců, které prošlo důkladným výběrem, abychom nabízeli cenovou přístupnost, ale přitom zajistili dostatečnou kvalitu.

Pro příznivce vysoce profesionálního nářadí dodáváme od roku 2014 i elektrické nářadí Milwaukee, které je v kategorii Heavy Duty. V roce 2015 bylo doplněno i příslušenství Milwaukee (vrtáky, korunky, sekáče, aj.)

V našem sortimentu naleznete taktéž ucelený sortiment doplňků pro montáž sádrokartonů (spojky, závěsy, dráty, vruty, zatloukací hmoždinky a ocelové trny, tmely, bandáže, revizní dvířka, nářadí pro sádrokartonáře, aj.).

V neposlední řadě Vám nabídneme technologii broušení Klingspor (řezné a brusné kotouče, diamantové a lamelové kotouče, brusné papíry a plátna, aj). dále klíčové a šroubovací nástroje
BAUM. Také u nás naleznete ucelený sortiment spojovacích materiálů (vruty, šrouby, matice, závitové tyče, podložky, aj.) a prvky pro dřevokonstrukce (úhelníky, patky, boxery, ploché díly, aj.).

Prohlédněte si také sekci katalogy.  Zde naleznete elektronické katalogy našich dodavatelů, které jsou zároveň i ke stažení. Hledáme zároveň tímto i nové prodejce a pro další prodej nabízíme tiskovou a poradenskou podporu, prodejní stojany a regály a zajímavé rabatové zařazení a mnohaleté zkušenosti.

Díky neustálým inovacím, profesního růstu, mnohaleté praxe a širokého sortimentu kotevní techniky, nářadí a nástrojů, Vám máme stále co nabídnout. Navštivte proto hned teď náš e-shop nebo kamenné prodejny, kde vás obslouží zkušený personál.